Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   Milano - Sanremo    
  Driedaagse van De Panne - Koksijde   

 Server time: 16 Oct 2019 02:03:44 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
Volta Ciclista a Catalunya 2019
Spain  /  25 March - 31 March

Edition: 99 (1178.4 Km)
Winner: LÓPEZ MORENO Miguel Ángel



Race Winners

2019 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel

2018 VALVERDE BELMONTE Alejandro

2017 VALVERDE BELMONTE Alejandro

2016 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander

2015 PORTE Richie

2014 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin

2013 MARTIN Daniel

2012 ALBASINI Michael

2011 CONTADOR VELASCO Alberto

2010 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin

2009 VALVERDE BELMONTE Alejandro

2008 CESAR VELOSO Gustavo

2007 KARPETS Vladimir

2006 CANADA GRACIA David

2005 POPOVYCH Yaroslav

2004 MARTIN PERDIGUERO Miguel Angel

2003 PECHARROMAN FABIAN José Antonio

2002 HERAS HERNANDEZ Roberto

2001 BELOKI DORRONSORO Joseba

2000 JIMENEZ SASTRE José Maria

1999 BELTRAN MARTINEZ Manuel

1998 BUENAHORA GUTIERREZ Hernan

1997 ESCARTIN COTI Fernando

1996 ZUELLE Alex

1995 JALABERT Laurent

1994 CHIAPPUCCI Claudio

1993 MEJIA CASTRILLON Alvaro

1992 INDURAIN LARRAYA Miguel

1991 INDURAIN LARRAYA Miguel

1990 CUBINO GONZALEZ Laudelino

1989 LEJARRETA Marino

1988 INDURAIN LARRAYA Miguel

1987 PINO COUNAGO Alvaro

1986 KELLY Sean

1985 MILLAR Robert

1984 KELLY Sean

1983 RECIO José

1982 FERNANDEZ Alberto

1981 RUPEREZ Faustino

1980 LEJARRETA Marino

1979 BELDA Vicente

1978 MOSER Francesco

1977 MAERTENS Freddy

1976 MARTINEZ HEREDIA Enrique

1975 BERTOGLIO Fausto

1974 THEVENET Bernard

1973 PERURENA Domingo

1972 GIMONDI Felice

1971 OCANA Luis

1970 BITOSSI Franco

1969 DIAZ Mariano

1968 MERCKX Eddy

1967 ANQUETIL Jacques

1966 DEN HARTOG Arie

1965 GOMEZ DEL MORAL Antonio

1964 CARRARA Joseph

1963 NOVALES Joseph

1962 KARMANY Antonio

1961 DUEZ Henri

1960 POBLET ORRIOLS Miguel

1959 BOTELLA Salvador

1958 VAN GENECHTEN Richard

1957 LORONO ARTEGA Jesus

1956 UTSET Aniceto

1955 GOMEZ DEL MORAL José

1954 SERENA Walter

1953 BOTELLA Salvador

1952 POBLET ORRIOLS Miguel

1951 VOLPI Primo

1950 GELABERT Antonio

1949 ROL Emile

1948 RODRIGUEZ Emilio

1947 RODRIGUEZ Emilio

1946 BERRENDERO Julian

1945 RUIZ Bernardo

1944 CASAS Miguel

1943 BERRENDERO Julian

1942 EZQUERRA Federico

1941 SANCHO Antonio Andres

1940 CRISTOBAL Didier

1939 CANARDO Mariano

1936 CANARDO Mariano

1935 CANARDO Mariano

1934 ROGORA Bernardo

1933 BOVET Alfredo

1932 CANARDO Mariano

1931 CARDONA BALBASTRE Salvador

1930 CANARDO Mariano

1929 CANARDO Mariano

1928 CANARDO Mariano

1927 FONTAN Victor

1926 FONTAN Victor

1925 MIQUEL Mussió

1924 MIQUEL Mussió

1923 VILLE Maurice

1920 PELLETIER José

1913 MARTÍ Juan

1912 MAGDALENA José

1911 MASDEU Sebastián




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. LÓPEZ MORENO Miguel Ángel AST 29:14:17
2. YATES Adam MTS 29:14:31
3. BERNAL GOMEZ Egan Arley INS 29:14:34
4. QUINTANA ROJAS Nairo Alexander MOV 29:14:42
5. KRUIJSWIJK Steven TJV 29:15:13
6. WOODS Michael EF1 29:15:59
7. MAJKA Rafal BOH 29:16:44
8. MARTIN Guillaume WGG 29:16:58
9. MAS NICOLAU Enric DQT 29:17:06
10. VALVERDE BELMONTE Alejandro MOV 29:17:19
11. PINOT Thibaut GFC 29:17:19
12. SCHACHMANN Maximilian BOH 29:17:32
13. YATES Simon MTS 29:18:32
14. PERNSTEINER Hermann TBM 29:19:59
15. EIKING Odd Christian WGG 29:21:24
16. ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin COF 29:22:08
17. ZAKARIN Ilnur TKA 29:22:55
18. MATE MARDONES Luis Angel COF 29:23:10
19. CARUSO Damiano TBM 29:24:22
20. FORMOLO Davide BOH 29:24:57
21. DOMBROWSKI Joseph Lloyd EF1 29:25:20
22. ZEITS Andrey AST 29:25:34
23. MARTIN Daniel UAD 29:26:29
24. DOUBEY Fabien WGG 29:27:28
25. KNOX James DQT 29:28:12
26. CARAPAZ Richard MOV 29:28:32
27. KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi AST 29:30:14
28. BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello AST 29:30:27
29. CICCONE Giulio TFS 29:31:37
30. SIVAKOV Pavel INS 29:32:36
31. TEN DAM Laurens CPT 29:33:57
32. BEVIN Patrick CPT 29:34:48
33. REICHENBACH Sébastien GFC 29:35:18
34. CHAVES RUBIO Johan Esteban MTS 29:36:37
35. ZOIDL Riccardo CPT 29:36:41
36. DE GENDT Thomas LTS 29:37:57
37. DEGAND Thomas WGG 29:39:12
38. PORTE Richie TFS 29:39:14
39. MÜHLBERGER Gregor BOH 29:39:15
40. KANGERT Tanel EF1 29:39:42
41. SOSA CUERVO Ivan Ramiro INS 29:40:24
42. HERRADA LOPEZ Jesús COF 29:41:04
43. BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel EUS 29:41:14
44. LAMBRECHT Bjorg LTS 29:41:49
45. VILLELLA Davide AST 29:42:56
46. NAVARRO GARCIA Daniel TKA 29:44:03
47. DE TIER Floris TJV 29:44:20
48. PETILLI Simone UAD 29:44:32
49. HENAO GOMEZ Sebastian INS 29:44:58
50. MINNAARD Marco WGG 29:45:53
51. GRMAY Tsgabu Gebremaryam MTS 29:47:06
52. VERONA QUINTANILLA Carlos MOV 29:49:40
53. BARCELÓ ARAGÓN Fernando EUS 29:50:47
54. SMITH Dion MTS 29:51:04
55. GASTAUER Ben ALM 29:51:07
56. LUDVIGSSON Tobias GFC 29:52:25
57. BIDARD François ALM 29:52:58
58. MUNOZ LANCEROS Christian Camilo UAD 29:53:07
59. MATTHEWS Michael SUN 29:56:08
60. HOFSTEDE Lennard TJV 29:56:35
61. STETINA Peter TFS 29:56:39
62. LEDANOIS Kevin PCB 29:56:45
63. NARVAEZ PRADO Jhonnatan INS 29:57:42
64. MOINARD Amaël PCB 29:58:10
65. BAKELANTS Jan SUN 29:58:45
66. IMPEY Daryl MTS 29:58:47
67. GAROSIO Andrea TBM 29:58:56
68. VILELA Ricardo BBH 30:00:55
69. LAMMERTINK Maurits ROC 30:01:29
70. VAN DER LIJKE Nick ROC 30:01:31
71. FABBRO Matteo TKA 30:01:49
72. RAVASI Edward UAD 30:01:49
73. BOLE Grega TBM 30:01:53
74. VANENDERT Jelle LTS 30:02:22
75. BROWN Nathan EF1 30:04:56
76. BOUCHARD Geoffrey ALM 30:04:56
77. EG Niklas TFS 30:08:17
78. WEENING Pieter ROC 30:09:46
79. ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS 30:11:05
80. KÄMNA Lennard SUN 30:11:39
81. FEILLU Brice PCB 30:13:07
82. DE WITTE Mathias ROC 30:13:35
83. NIBALI Antonio TBM 30:16:10
84. AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey MOV 30:17:22
85. ERVITI Imanol MOV 30:18:00
86. FRANKINY Kilian GFC 30:18:14
87. SUTHERLAND Rory UAD 30:19:42
88. GREGAARD WILSLY Jonas AST 30:20:34
89. RIESEBEEK Oscar ROC 30:20:46
90. DELAPLACE Anthony PCB 30:22:26
91. GOUGEARD Alexis ALM 30:28:48
92. RIABUSHENKO Aliaksandr UAD 30:29:14
93. WYSS Danilo TDD 30:29:18
94. FROOME Christopher INS 30:32:21
95. VAKOC Petr DQT 30:32:34
96. ARMEE Sander LTS 30:37:23
97. SAMITIER SAMITIER Sergio EUS 30:39:30
98. DUCHESNE Antoine GFC 30:45:15
99. POWER Robert SUN 30:48:18
100. GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel TDD 30:57:42








--- advertisement ---