Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   E3 Prijs Vlaanderen    
  Dwars door Vlaanderen   

 Server time: 07 Aug 2022 19:00:15 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
Gent-Wevelgem 2022
Belgium  /  27 March

Edition: 84 (249.0 Km)
Winner: GIRMAY HAILU Biniam



Race Winners

2022 GIRMAY HAILU Biniam

2021 VAN AERT Wout

2020 PEDERSEN Mads

2019 KRISTOFF Alexander

2018 SAGAN Peter

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 SAGAN Peter

2015 PAOLINI Luca

2014 DEGENKOLB John

2013 SAGAN Peter

2012 BOONEN Tom

2011 BOONEN Tom

2010 EISEL Bernhard

2009 BOASSON HAGEN Edvald

2008 FREIRE GOMEZ Oscar

2007 BURGHARDT Marcus

2006 HUSHOVD Thor

2005 MATTAN Nico

2004 BOONEN Tom

2003 KLIER Andreas

2002 CIPOLLINI Mario

2001 HINCAPIE George

2000 VAN BONDT Geert

1999 STEELS Tom

1998 VANDENBROUCKE Frank

1997 GAUMONT Philippe

1996 STEELS Tom

1995 MICHAELSEN Lars

1994 PEETERS Wilfried

1993 CIPOLLINI Mario

1992 CIPOLLINI Mario

1991 ABDOUJAPAROV Djamolidine

1990 FRISON Herman

1989 SOLLEVELD Gerrit

1988 KELLY Sean

1987 VAN VLIET Teun

1986 BONTEMPI Guido

1985 VANDERAERDEN Eric

1984 BONTEMPI Guido

1983 VAN VLIET Leo

1982 HOSTE Frank

1981 RAAS Jan

1980 LUBBERDING Henk

1979 MOSER Francesco

1978 VAN DEN HAUTE Ferdi

1977 HINAULT Bernard

1976 MAERTENS Freddy

1975 MAERTENS Freddy

1974 HOBAN Barry

1973 MERCKX Eddy

1972 SWERTS Roger

1971 PINTENS Georges

1970 MERCKX Eddy

1969 VEKEMANS Willy

1968 GODEFROOT Walter

1967 MERCKX Eddy

1966 VAN SPRINGEL Herman

1965 DEPAUW Noel

1964 ANQUETIL Jacques

1963 BEHEYT Benoni

1962 VAN LOOY Rik

1961 AERENHOUTS Frans

1960 AERENHOUTS Frans

1959 VAN DAELE Léon

1958 FORE Noël

1957 VAN LOOY Rik

1956 VAN LOOY Rik

1955 SCHOTTE Briek

1954 GRAF Rolf

1953 IMPANIS Raymond

1952 IMPANIS Raymond

1951 ROSSEEL André

1950 SCHOTTE Briek

1949 KINT Marcel

1948 OLLIVIER Valère

1947 DESIMPELAERE Maurice

1946 STERCKX Ernest

1945 VAN EENAEME Robert

1939 DECLERCK André

1938 GODAERT Hubert

1937 VAN EENAEME Robert

1936 VAN EENAEME Robert

1935 DEPREITERE Albert

1934 VAN BELLE Gustaaf




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. GIRMAY HAILU Biniam IWG 05:37:57
2. LAPORTE Christophe TJV 00:00:00
3. VAN GESTEL Dries TEN 00:00:00
4. STUYVEN Jasper TFS 00:00:00
5. KRAGH ANDERSEN Søren DSM 00:00:00
6. MERLIER Tim AFC 00:00:00
7. PEDERSEN Mads TFS 00:00:00
8. GARCIA CORTINA Ivan MOV 00:00:00
9. MOHORIC Matej TBV 00:00:00
10. DEMARE Arnaud GFC 00:00:00
11. KRISTOFF Alexander IWG 00:00:00
12. VAN AERT Wout TJV 00:00:00
13. MEZGEC Luka BEX 00:00:00
14. PASQUALON Andrea IWG 00:00:00
15. GHYS Robbe SVB 00:00:00
16. REX Laurenz BWB 00:00:00
17. VAN AVERMAET Greg ACT 00:00:00
18. LIVYNS Arjen BWB 00:00:00
19. VERMEERSCH Florian LTS 00:00:00
20. ALLEGAERT Piet COF 00:00:00
21. PHILIPSEN Jasper AFC 00:00:00
22. KOCH Jonas BOH 00:00:00
23. VAN DEN BERG Marijn EFN 00:00:00
24. CONSONNI Simone COF 00:00:00
25. ARANBURU DEBA Alex MOV 00:00:00
26. TURGIS Anthony TEN 00:00:00
27. DEGENKOLB John DSM 00:00:00
28. TURNER Ben IGD 00:00:00
29. SKAARSETH Anders UXT 00:00:00
30. TILLER Rasmus Fossum UXT 00:00:00
31. BEULLENS Cedric LTS 00:00:00
32. ASGREEN Kasper QST 00:00:00
33. CAMPENAERTS Victor LTS 00:00:00
34. BENOOT Tiesj TJV 00:00:00
35. VALGREN ANDERSEN Michael EFN 00:00:00
36. KÜNG Stefan GFC 00:00:00
37. FRISON Frederik LTS 00:00:00
38. PETIT Adrien IWG 00:00:00
39. LAMPAERT Yves QST 00:00:00
40. KIRSCH Alex TFS 00:00:00
41. VAN BAARLE Dylan IGD 00:00:00
42. LE GAC Olivier GFC 00:00:00
43. KANTER Max MOV 00:00:00
44. JACOBS Johan MOV 00:00:00
45. WRIGHT Fred TBV 00:00:00
46. VERMEERSCH Gianni AFC 00:00:00
47. SÜTTERLIN Jasha TBV 00:00:00
48. DE LIE Arnaud LTS 00:00:00
49. ARNDT Nikias DSM 00:00:00
50. HAUSSLER Heinrich TBV 00:00:00
51. TEUNISSEN Mike TJV 00:00:00
52. DE GENDT Aimé IWG 00:00:00
53. VAN ROOY Kenneth SVB 00:00:00
54. DE VYLDER Lindsay SVB 00:00:00
55. HOULE Hugo ISN 00:00:00
56. OLIVEIRA Rui UAD 00:00:00
57. DILLIER Silvan AFC 00:00:00
58. SCULLY Thomas EFN 00:00:00
59. NAESEN Oliver ACT 00:00:00
60. DEWULF Stan ACT 00:00:00
61. THEUNS Edward TFS 00:00:00
62. VAN HOOYDONCK Nathan TJV 00:00:00
63. ANIOLKOWSKI Stanislaw BWB 00:00:00
64. VAN LERBERGHE Bert QST 00:00:00
65. GENIETS Kevin GFC 00:00:00
66. TOUZÉ Damien ACT 00:00:00
67. PIDCOCK Thomas IGD 00:00:00
68. JAKOBSEN Fabio QST 00:00:00
69. VIVIANI Elia IGD 00:00:00
70. TRENTIN Matteo UAD 00:00:00
71. TERPSTRA Niki TEN 00:00:00
72. LUDVIGSSON Tobias GFC 00:00:00
73. FIORELLI Filippo BCF 00:00:00
74. MOZZATO Luca BBK 00:00:00
75. ERVITI Imanol MOV 00:00:00
76. KREDER Wesley COF 00:00:00
77. VANMARCKE Sep ISN 00:00:00
78. ARASHIRO Yukiya TBV 00:00:00
79. POLITT Nils BOH 00:00:00
80. MARIT Arne SVB 00:00:00
81. HALLER Marco BOH 00:00:00
82. MÄRKL Niklas DSM 00:00:00
83. BARBIER Pierre BBK 00:00:00
84. LIENHARD Fabian GFC 00:00:00
85. RAUGEL Antoine ACT 00:00:00
86. HALVORSEN Kristoffer UXT 00:00:00
87. MACIEJUK Filip TBV 00:00:00
88. KONYCHEV Alexander BEX 00:00:00
89. BOARO Manuele AST 00:00:00
90. RUTSCH Jonas EFN 00:00:00
91. VAN HOECKE Gijs ACT 00:00:00
92. BOASSON HAGEN Edvald TEN 00:00:00
93. SAUGSTAD Lars UXT 00:00:00
94. MORICE Julien BBK 00:00:00
95. WALLAYS Jelle COF 00:00:00
96. BISSEGGER Stefan EFN 00:00:00
97. LANGEVELD Sebastian EFN 00:00:00
98. SCHÄR Michael ACT 00:00:00
99. HOOLE Daan TFS 00:00:00
100. VERGAERDE Otto TFS 00:00:00
101. CARVALHO André Rodrigues de COF 00:00:00
102. MODOLO Sacha BCF 00:00:00
103. BRAET Vito SVB 00:00:00
104. BODNAR Maciej TEN 00:00:00
105. PAASSCHENS Mathijs BWB 00:00:00
106. BENNETT Sam BOH 00:00:00








--- advertisement ---