Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   E3 Prijs Vlaanderen    
  Dwars door Vlaanderen   

 Server time: 22 Aug 2019 14:07:16 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
Gent-Wevelgem 2019
Belgium  /  31 March

Edition: 81 (251.5 Km)
Winner: KRISTOFF Alexander



Race Winners

2019 KRISTOFF Alexander

2018 SAGAN Peter

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 SAGAN Peter

2015 PAOLINI Luca

2014 DEGENKOLB John

2013 SAGAN Peter

2012 BOONEN Tom

2011 BOONEN Tom

2010 EISEL Bernhard

2009 BOASSON HAGEN Edvald

2008 FREIRE GOMEZ Oscar

2007 BURGHARDT Marcus

2006 HUSHOVD Thor

2005 MATTAN Nico

2004 BOONEN Tom

2003 KLIER Andreas

2002 CIPOLLINI Mario

2001 HINCAPIE George

2000 VAN BONDT Geert

1999 STEELS Tom

1998 VANDENBROUCKE Frank

1997 GAUMONT Philippe

1996 STEELS Tom

1995 MICHAELSEN Lars

1994 PEETERS Wilfried

1993 CIPOLLINI Mario

1992 CIPOLLINI Mario

1991 ABDOUJAPAROV Djamolidine

1990 FRISON Herman

1989 SOLLEVELD Gerrit

1988 KELLY Sean

1987 VAN VLIET Teun

1986 BONTEMPI Guido

1985 VANDERAERDEN Eric

1984 BONTEMPI Guido

1983 VAN VLIET Leo

1982 HOSTE Frank

1981 RAAS Jan

1980 LUBBERDING Henk

1979 MOSER Francesco

1978 VAN DEN HAUTE Ferdi

1977 HINAULT Bernard

1976 MAERTENS Freddy

1975 MAERTENS Freddy

1974 HOBAN Barry

1973 MERCKX Eddy

1972 SWERTS Roger

1971 PINTENS Georges

1970 MERCKX Eddy

1969 VEKEMANS Willy

1968 GODEFROOT Walter

1967 MERCKX Eddy

1966 VAN SPRINGEL Herman

1965 DEPAUW Noel

1964 ANQUETIL Jacques

1963 BEHEYT Benoni

1962 VAN LOOY Rik

1961 AERENHOUTS Frans

1960 AERENHOUTS Frans

1959 VAN DAELE Léon

1958 FORE Noël

1957 VAN LOOY Rik

1956 VAN LOOY Rik

1955 SCHOTTE Briek

1954 GRAF Rolf

1953 IMPANIS Raymond

1952 IMPANIS Raymond

1951 ROSSEEL André

1950 SCHOTTE Briek

1949 KINT Marcel

1948 OLLIVIER Valère

1947 DESIMPELAERE Maurice

1946 STERCKX Ernest

1945 VAN EENAEME Robert

1939 DECLERCK André

1938 GODAERT Hubert

1937 VAN EENAEME Robert

1936 VAN EENAEME Robert

1935 DEPREITERE Albert

1934 VAN BELLE Gustaaf




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. KRISTOFF Alexander UAD 05:26:08
2. DEGENKOLB John TFS 00:00:00
3. NAESEN Oliver ALM 00:00:00
4. VAN DER POEL Mathieu COC 00:00:00
5. VAN POPPEL Danny TJV 00:00:00
6. PETIT Adrien TDE 00:00:00
7. TRENTIN Matteo MTS 00:00:00
8. SELIG Rüdiger BOH 00:00:00
9. MOHORIC Matej TBM 00:00:00
10. DEBUSSCHERE Jens TKA 00:00:00
11. KRAGH ANDERSEN Søren SUN 00:00:00
12. BARBERO CUESTA Carlos MOV 00:00:00
13. BENOOT Tiesj LTS 00:00:00
14. TURGIS Anthony TDE 00:00:00
15. KEUKELEIRE Jens LTS 00:00:00
16. KÜNG Stefan GFC 00:00:00
17. STUYVEN Jasper TFS 00:00:00
18. ROWE Luke INS 00:00:00
19. VIVIANI Elia DQT 00:00:00
20. VAN AVERMAET Greg CPT 00:00:00
21. GAVIRIA RENDON Fernando UAD 00:00:00
22. GILBERT Philippe DQT 00:00:00
23. TERPSTRA Niki TDE 00:00:00
24. JANSEN Amund Grøndahl TJV 00:00:00
25. TEUNISSEN Mike TJV 00:00:00
26. LANGEVELD Sebastian EF1 00:00:00
27. HALLER Marco TKA 00:00:00
28. VERMEERSCH Gianni COC 00:00:00
29. VAN AERT Wout TJV 00:00:07
30. WYNANTS Maarten TJV 00:00:08
31. BAUER Jack MTS 00:00:11
32. SAGAN Peter BOH 00:00:13
33. PEDERSEN Mads TFS 00:00:23
34. GAUDIN Damien TDE 00:00:24
35. STYBAR Zdenek DQT 00:01:19
36. VAN GESTEL Dries SVB 00:01:38
37. THEUNS Edward TFS 00:03:30
38. SÜTTERLIN Jasha MOV 00:05:28
39. LAPORTE Christophe COF 00:08:45
40. JANS Roy COC 00:08:45
41. VAN POPPEL Boy ROC 00:08:45
42. DUPONT Timothy WGG 00:08:45
43. BALLERINI Davide AST 00:08:45
44. SINKELDAM Ramon GFC 00:08:45
45. BOL Cees SUN 00:08:45
46. EENKHOORN Pascal TJV 00:08:45
47. PLANCKAERT Baptiste WVA 00:08:45
48. TOUZÉ Damien COF 00:08:45
49. LE GAC Olivier GFC 00:08:45
50. PLANCKAERT Edward SVB 00:08:45
51. WALSCHEID Max SUN 00:08:45
52. DE VREESE Laurens AST 00:08:45
53. MAES Nikolas LTS 00:08:45
54. VLIEGEN Loïc WGG 00:08:45
55. HALVORSEN Kristoffer INS 00:08:45
56. BOASSON HAGEN Edvald TDD 00:08:45
57. BOOM Lars ROC 00:08:45
58. DE BONDT Dries COC 00:08:45
59. DILLIER Silvan ALM 00:08:45
60. ROELANDTS Jurgen MOV 00:08:45
61. MARCATO Marco UAD 00:08:45
62. VANDENBERGH Stijn ALM 00:08:45
63. DECLERCQ Tim DQT 00:08:45
64. VAN HOECKE Gijs CPT 00:08:45
65. KUZNETSOV Vyacheslav TKA 00:08:45
66. SCHÄR Michael CPT 00:08:45
67. DEMARE Arnaud GFC 00:08:45
68. DENZ Nico ALM 00:08:45
69. BURGHARDT Marcus BOH 00:08:45
70. JUUL JENSEN Christopher MTS 00:08:45
71. VAN LERBERGHE Bert COF 00:08:45
72. LAENGEN Vegard Stake UAD 00:08:45
73. VENTURINI Clément ALM 00:08:45
74. STANNARD Ian INS 00:08:45
75. SCULLY Thomas EF1 00:08:45
76. MOSCON Gianni INS 00:08:53
77. LAMPAERT Yves DQT 00:08:55
78. SIX Franklin WVA 00:08:55









--- advertisement ---