Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol



   Driedaagse van De Panne - Koksijde    
  Gent-Wevelgem   

 Server time: 30 Jun 2022 15:02:42 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
E3 Prijs Vlaanderen 2022
Belgium  /  25 March

Edition: 64
Winner: VAN AERT Wout



Race Winners

2022 VAN AERT Wout

2021 ASGREEN Kasper

2019 STYBAR Zdenek

2018 TERPSTRA Niki

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 KWIATKOWSKI Michal

2015 THOMAS Geraint

2014 SAGAN Peter

2013 CANCELLARA Fabian

2012 BOONEN Tom

2011 CANCELLARA Fabian

2010 CANCELLARA Fabian

2009 POZZATO Filippo

2008 ARVESEN Kurt-Asle

2007 BOONEN Tom

2006 BOONEN Tom

2005 BOONEN Tom

2004 BOONEN Tom

2003 DE JONGH Steven

2002 PIERI Dario

2001 TCHMIL Andrei

2000 IVANOV Serguei

1999 VAN PETEGEM Peter

1998 MUSEEUW Johan

1997 VAN DYCK Hendrik

1996 BOMANS Carlo

1995 LEYSEN Bart

1994 TCHMIL Andrei

1993 CIPOLLINI Mario

1992 MUSEEUW Johan

1991 LUDWIG Olaf

1990 LILHOLT Soren

1989 PLANCKAERT Eddy

1988 BONTEMPI Guido

1987 PLANCKAERT Eddy

1986 VANDERAERDEN Eric

1985 ANDERSON Phil

1984 OOSTERBOSCH Bert

1983 TACKAERT William

1982 BOGAERT Jan

1981 RAAS Jan

1980 RAAS Jan

1979 RAAS Jan

1978 MAERTENS Freddy

1977 THURAU Dietrich

1976 PLANCKAERT Walter

1975 VERBEECK Frans

1974 VAN SPRINGEL Herman

1973 IN'T VEN Willy

1972 HUTSEBAUT Hubert

1971 DE VLAEMINCK Roger

1970 VAN RYCKEGHEM Daniel

1969 VAN LOOY Rik

1968 DE BOEVER Jacques

1967 BOCKLANT Willy

1966 VAN LOOY Rik

1965 VAN LOOY Rik

1964 VAN LOOY Rik

1963 FORE NoŰl

1962 MESSELIS AndrÚ

1961 DE CABOOTER Arthur

1960 DOOM Daniel

1959 KERCKHOVE Norbert

1958 DESMET Armand




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. VAN AERT Wout TJV 04:38:04
2. LAPORTE Christophe TJV 00:00:00
3. K▄NG Stefan GFC 00:00:00
4. MOHORIC Matej TBV 00:00:00
5. GIRMAY HAILU Biniam IWG 00:00:00
6. NARVAEZ PRADO Jhonnatan IGD 00:00:00
7. MADOUAS Valentin GFC 00:00:00
8. VAN BAARLE Dylan IGD 00:00:00
9. BENOOT Tiesj TJV 00:00:00
10. ASGREEN Kasper QST 00:00:00
11. TILLER Rasmus Fossum UXT 00:00:00
12. TEUNISSEN Mike TJV 00:00:00
13. TURGIS Anthony TEN 00:00:00
14. GOGL Michael AFC 00:00:00
15. STUYVEN Jasper TFS 00:00:00
16. GARCIA CORTINA Ivan MOV 00:00:00
17. HALLER Marco BOH 00:00:00
18. VAN HOOYDONCK Nathan TJV 00:00:00
19. DE BONDT Dries AFC 00:00:00
20. VALGREN ANDERSEN Michael EFN 00:00:00
21. NAESEN Oliver ACT 00:00:00
22. NIEUWENHUIS Joris DSM 00:00:00
23. LE GAC Olivier GFC 00:00:00
24. PEDERSEN Mads TFS 00:00:00
25. HAUSSLER Heinrich TBV 00:00:00
26. EDMONDSON Alexander BEX 00:00:00
27. TURNER Ben IGD 00:00:00
28. BEULLENS Cedric LTS 00:00:00
29. VERMEERSCH Gianni AFC 00:00:00
30. ARANBURU DEBA Alex MOV 00:00:00
31. PASQUALON Andrea IWG 00:00:00
32. DEGENKOLB John DSM 00:00:00
33. PE┴K Barnabas IWG 00:00:00
34. LIVYNS Arjen BWB 00:00:00
35. TOUZ╔ Damien ACT 00:00:00
36. LUDVIGSSON Tobias GFC 00:00:00
37. LIENHARD Fabian GFC 00:00:00
38. BIERMANS Jenthe ISN 00:00:00
39. OSS Daniel TEN 00:00:00
40. DE VYLDER Lindsay SVB 00:00:00
41. KORETZKY Victor BBK 00:00:00
42. VAN AVERMAET Greg ACT 00:00:00
43. BJERG Mikkel UAD 00:00:00
44. HOULE Hugo ISN 00:00:00
45. FELLINE Fabio AST 00:00:00
46. MAS BONET Lluis MOV 00:00:00
47. ARNDT Nikias DSM 00:00:00
48. RESELL Erik Nordsaeter UXT 00:00:00
49. OLIVEIRA Rui UAD 00:00:00
50. DILLIER Silvan AFC 00:00:00
51. WRIGHT Fred TBV 00:00:00
52. MERTENS Julian SVB 00:00:00
53. BALLERINI Davide QST 00:00:00
54. STYBAR Zdenek QST 00:00:00
55. KIRSCH Alex TFS 00:00:00
56. VAN GESTEL Dries TEN 00:00:00
57. SENECHAL Florian QST 00:00:00
58. STEIMLE Jannik QST 00:00:00
59. THEUNS Edward TFS 00:00:00
60. VERGAERDE Otto TFS 00:00:00
61. ELËSEGUI I˝igo MOV 00:00:00
62. VAN ASBROECK Tom ISN 00:00:00
63. MEZGEC Luka BEX 00:00:00
64. LANGEVELD Sebastian EFN 00:00:00
65. JUNGELS Bob ACT 00:00:00
66. VAN MOER Brent LTS 00:00:00
67. DEWULF Stan ACT 00:00:00
68. SAGAN Peter TEN 00:00:00
69. SCH─R Michael ACT 00:00:00
70. HANSEN Lasse Norman UXT 00:00:00
71. NORSGAARD JěRGENSEN Mathias MOV 00:00:00
72. POLITT Nils BOH 00:00:00
73. ASKEY Lewis GFC 00:00:00
74. WIRTGEN Tom BWB 00:00:00
75. GRIGNARD SÚbastien LTS 00:00:00
76. GAZZOLI Michele AST 00:00:00
77. DE GENDT AimÚ IWG 00:00:00
78. ROWE Luke IGD 00:00:00
79. SHEFFIELD Magnus IGD 00:00:00
80. SKAARSETH Anders UXT 00:00:00
81. VAN DEN BERG Marijn EFN 00:00:00
82. GABBURO Davide BCF 00:00:00
83. PEYSKENS Dimitri BWB 00:00:00
84. HEALY Ben EFN 00:00:00
85. MULLEN Ryan BOH 00:00:00
86. ZAKHAROV Artyom AST 00:00:00
87. JAUREGUI Quentin BBK 00:00:00
88. PÍSTLBERGER Lukas BOH 00:00:00
89. VAN MELSEN Kevin IWG 00:00:00
90. PAGE Hugo IWG 00:00:00
91. VERWILST Aaron SVB 00:00:00
92. URIANSTAD Martin Bugge UXT 00:00:00
93. M─RKL Niklas DSM 00:00:00
94. VAN POUCKE Aaron SVB 00:00:00
95. DURBRIDGE Luke BEX 00:00:00
96. THWAITES Scott AFC 00:00:00
97. ARASHIRO Yukiya TBV 00:00:00
98. TONELLI Alessandro BCF 00:00:00
99. ERVITI Imanol MOV 00:00:00
100. LAENGEN Vegard Stake UAD 00:00:00
101. ALLEGAERT Piet COF 00:00:00
102. CARVALHO AndrÚ Rodrigues de COF 00:00:00
103. REX Laurenz BWB 00:00:00
104. JACOBS Johan MOV 00:00:00
105. BASSO Leonardo AST 00:00:00
106. SWIFT Ben IGD 00:00:00
107. VANHOOF Ward SVB 00:00:00
108. PAASSCHENS Mathijs BWB 00:00:00
109. KREDER Wesley COF 00:00:00
110. KONYCHEV Alexander BEX 00:00:00
111. BISSEGGER Stefan EFN 00:00:00








--- advertisement ---