Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol



   Volta Ciclista a Catalunya    
  E3 Prijs Vlaanderen   

 Server time: 07 Aug 2022 18:06:47 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
Driedaagse van De Panne - Koksijde 2022
Belgium  /  23 March

Edition: 46 (207.9 Km)
Winner: MERLIER Tim



Race Winners

2022 MERLIER Tim

2021 BENNETT Sam

2020 LAMPAERT Yves

2019 GROENEWEGEN Dylan

2018 VIVIANI Elia

2017 GILBERT Philippe

2016 WESTRA Lieuwe

2015 KRISTOFF Alexander

2014 VAN KEIRSBULCK Guillaume

2013 CHAVANEL Sylvain

2012 CHAVANEL Sylvain

2011 ROSSELER SÚbastien

2010 MILLAR David

2009 WILLEMS Frederik

2008 POSTHUMA Joost

2007 BALLAN Alessandro

2006 HOSTE Leif

2005 DEVOLDER Stijn

2004 HINCAPIE George

2003 BELOHVOSCIKS Raivis

2002 VAN PETEGEM Peter

2001 MATTAN Nico

2000 EKIMOV Viatcheslav

1999 VAN PETEGEM Peter

1998 BARTOLI Michele

1997 MUSEEUW Johan

1996 EKIMOV Viatcheslav

1995 BARTOLI Michele

1994 ROSCIOLI Fabio

1993 VANDERAERDEN Eric

1992 MAASSEN Frans

1991 NIJDAM Jelle

1990 NIJBOER Erwin

1989 VANDERAERDEN Eric

1988 VANDERAERDEN Eric

1987 VANDERAERDEN Eric

1986 VANDERAERDEN Eric

1985 VANDENBROUCKE Jean-Luc

1984 OOSTERBOSCH Bert

1983 PRIEM Cees

1982 KNETEMANN Gerrie

1981 BOGAERT Jan

1980 KELLY Sean

1979 VAN ROOSBROECK Gustaaf

1978 VAN SWEEVELT Guido

1977 ROSIERS Roger




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. MERLIER Tim AFC 04:45:41
2. GROENEWEGEN Dylan BEX 00:00:00
3. BOUHANNI Nacer ARK 00:00:00
4. WALSCHEID Max COF 00:00:00
5. KOOIJ Olav TJV 00:00:00
6. DEMARE Arnaud GFC 00:00:00
7. CONSONNI Simone COF 00:00:00
8. DE LIE Arnaud LTS 00:00:00
9. STUYVEN Jasper TFS 00:00:00
10. HAUSSLER Heinrich TBV 00:00:00
11. ANIOLKOWSKI Stanislaw BWB 00:00:00
12. MORKOV Michael QST 00:00:00
13. KANTER Max MOV 00:00:00
14. DUPONT Timothy BWB 00:00:00
15. MANZIN Lorrenzo TEN 00:00:00
16. ZABEL Rick ISN 00:00:00
17. BENNETT Sam BOH 00:00:00
18. MAS BONET Lluis MOV 00:00:00
19. WAERENSKJOLD S°ren UXT 00:00:00
20. EINHORN Itamar ISN 00:00:00
21. GIRMAY HAILU Biniam IWG 00:00:00
22. VAN POPPEL Danny BOH 00:00:00
23. MOZZATO Luca BBK 00:00:00
24. VAN LERBERGHE Bert QST 00:00:00
25. BARBIER Rudy ISN 00:00:00
26. CAVENDISH Mark QST 00:00:00
27. MARIT Arne SVB 00:00:00
28. BJERG Mikkel UAD 00:00:00
29. THIJSSEN Gerben IWG 00:00:00
30. FRETIN Milan SVB 00:00:00
31. VAN ROOY Kenneth SVB 00:00:00
32. VAN DEN BERG Marijn EFN 00:00:00
33. VAN GESTEL Dries TEN 00:00:00
34. M─RKL Niklas DSM 00:00:00
35. WELSFORD Samuel DSM 00:00:00
36. BIERMANS Jenthe ISN 00:00:00
37. REYNDERS Jens SVB 00:00:00
38. STEIMLE Jannik QST 00:00:00
39. MILAN Jonathan TBV 00:00:00
40. MULLEN Ryan BOH 00:00:00
41. SCULLY Thomas EFN 00:00:00
42. ELËSEGUI I˝igo MOV 00:00:00
43. MARTINELLI Davide AST 00:00:00
44. DUJARDIN Sandy TEN 00:00:00
45. SINKELDAM Ramon GFC 00:00:13
46. NORSGAARD JěRGENSEN Mathias MOV 00:00:13
47. BARBIER Pierre BBK 00:00:13
48. SCOTSON Miles GFC 00:00:13
49. VAN DER SANDE Tosh TJV 00:00:13
50. FIORELLI Filippo BCF 00:00:17
51. PÍSTLBERGER Lukas BOH 00:00:18
52. HALVORSEN Kristoffer UXT 00:00:18
53. ROOSEN Timo TJV 00:00:18
54. STEWART Campbell BEX 00:00:18
55. STEELS Stijn QST 00:00:18
56. RESELL Erik Nordsaeter UXT 00:00:18
57. PAJUR Markus ARK 00:00:18
58. HANSEN Lasse Norman UXT 00:00:18
59. CAPIOT Amaury ARK 00:00:18
60. WELTEN Bram GFC 00:00:18
61. RUTSCH Jonas EFN 00:00:18
62. GRO▀ Felix UAD 00:00:18
63. ERVITI Imanol MOV 00:00:18
64. MACIEJUK Filip TBV 00:00:18
65. ZAKHAROV Artyom AST 00:00:28
66. MODOLO Sacha BCF 00:00:28
67. KREDER Wesley COF 00:00:28
68. MEURISSE Xandro AFC 00:00:28
69. RICKAERT Jonas AFC 00:00:28
70. SELIG RŘdiger LTS 00:00:28
71. OLIVEIRA Rui UAD 00:00:37
72. SAGIV Guy ISN 00:00:37
73. JAUREGUI Quentin BBK 00:00:37
74. WEEMAES Sasha SVB 00:00:37
75. JACOBS Johan MOV 00:00:37
76. FELLINE Fabio AST 00:00:37
77. NIEUWENHUIS Joris DSM 00:00:37
78. LAENGEN Vegard Stake UAD 00:00:37
79. LEDANOIS Kevin ARK 00:00:37
80. BOHLI Tom COF 00:00:37
81. JOHANSEN Julius IWG 00:00:37
82. VAN MOER Brent LTS 00:00:37
83. KIRSCH Alex TFS 00:00:42
84. BOARO Manuele AST 00:00:45
85. ZANONCELLO Enrico BCF 00:00:47
86. GAZZOLI Michele AST 00:00:47
87. DAINESE Alberto DSM 00:00:47
88. VERMEERSCH Florian LTS 00:00:49
89. THWAITES Scott AFC 00:00:49
90. MEZGEC Luka BEX 00:00:49
91. BALLERSTEDT Maurice AFC 00:00:49
92. THEUNS Edward TFS 00:00:49
93. VERGAERDE Otto TFS 00:00:49
94. JONES Taj ISN 00:00:54
95. DEBUSSCHERE Jens BBK 00:00:54
96. DECLERCQ Benjamin ARK 00:00:54
97. NOPPE Christophe ARK 00:00:54
98. EDMONDSON Alexander BEX 00:01:04
99. GOGL Michael AFC 00:01:07
100. LAUK Karl Patrick BWB 00:01:08
101. REX Laurenz BWB 00:01:08
102. WRIGHT Fred TBV 00:01:08
103. ARASHIRO Yukiya TBV 00:01:08
104. RICHEZE Maximiliano Ariel UAD 00:01:08
105. BODNAR Maciej TEN 00:01:08
106. WARLOP Jordi BBK 00:01:08
107. DOULL Owain EFN 00:01:10
108. EENKHOORN Pascal TJV 00:01:10
109. HESTERS Jules SVB 00:01:10
110. URIANSTAD Martin Bugge UXT 00:01:10
111. GUARNIERI Jacopo GFC 00:01:10
112. DE GENDT AimÚ IWG 00:01:10
113. BASSO Leonardo AST 00:01:10
114. HEINSCHKE Leon DSM 00:01:10
115. O'BRIEN Kelland BEX 00:01:10
116. WIRTGEN Tom BWB 00:01:10
117. GRIGNARD SÚbastien LTS 00:01:17
118. KONYCHEV Alexander BEX 00:01:29
119. TERPSTRA Niki TEN 00:01:29
120. VAN MELSEN Kevin IWG 00:01:29
121. ABERASTURI IZAGA Jon TFS 00:01:29
122. COLNAGHI Luca BCF 00:01:29
123. PETIT Adrien IWG 00:01:29
124. VANBILSEN Kenneth COF 00:01:29
125. KOCH Jonas BOH 00:01:29
126. HEALY Ben EFN 00:01:29
127. DAVY Clement GFC 00:01:29
128. DENS Tuur SVB 00:01:29
129. LANGEVELD Sebastian EFN 00:01:29
130. KEISSE Iljo QST 00:01:29
131. DE BUYST Jasper LTS 00:01:29
132. TONELLI Alessandro BCF 00:01:29
133. GRADEK Kamil TBV 00:01:29
134. MOSCON Gianni AST 00:01:29
135. BOL Cees DSM 00:01:29
136. ROBEET Ludovic BWB 00:01:29
137. VERMOTE Julien AFC 00:01:50
138. EGHOLM Jacob TFS 00:02:03
139. VAN EMDEN Jos TJV 00:02:03
140. WISNIOWSKI Lukasz EFN 00:02:25
141. TROIA Oliviero UAD 00:02:25
142. DURBRIDGE Luke BEX 00:02:25
143. PE┴K Barnabas IWG 00:02:25
144. STORK Florian DSM 00:02:25
145. PEYSKENS Dimitri BWB 00:02:25
146. SAUGSTAD Lars UXT 00:02:25
147. POLITT Nils BOH 00:03:32
148. MEEUS Jordi BOH 00:03:32
149. ACKERMANN Pascal UAD 00:03:32
150. BRANDLE Matthias ISN 00:04:03
151. HOOLE Daan TFS 00:04:03
152. SCHWARZMANN Michael LTS 00:05:15
153. LEMOINE Cyril BBK 00:05:15
154. BATTAGLIN Enrico BCF 00:05:55








--- advertisement ---