Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   E3 Prijs Vlaanderen    
  Ronde van Vlaanderen   

 Server time: 19 Aug 2017 18:53:21 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
Gent-Wevelgem 2017
Belgium  /  26 March

Edition: 79 (242.8 Km)
Winner: VAN AVERMAET Greg



Race Winners

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 SAGAN Peter

2015 PAOLINI Luca

2014 DEGENKOLB John

2013 SAGAN Peter

2012 BOONEN Tom

2011 BOONEN Tom

2010 EISEL Bernhard

2009 BOASSON HAGEN Edvald

2008 FREIRE GOMEZ Oscar

2007 BURGHARDT Marcus

2006 HUSHOVD Thor

2005 MATTAN Nico

2004 BOONEN Tom

2003 KLIER Andreas

2002 CIPOLLINI Mario

2001 HINCAPIE George

2000 VAN BONDT Geert

1999 STEELS Tom

1998 VANDENBROUCKE Frank

1997 GAUMONT Philippe

1996 STEELS Tom

1995 MICHAELSEN Lars

1994 PEETERS Wilfried

1993 CIPOLLINI Mario

1992 CIPOLLINI Mario

1991 ABDOUJAPAROV Djamolidine

1990 FRISON Herman

1989 SOLLEVELD Gerrit

1988 KELLY Sean

1987 VAN VLIET Teun

1986 BONTEMPI Guido

1985 VANDERAERDEN Eric

1984 BONTEMPI Guido

1983 VAN VLIET Leo

1982 HOSTE Frank

1981 RAAS Jan

1980 LUBBERDING Henk

1979 MOSER Francesco

1978 VAN DEN HAUTE Ferdi

1977 HINAULT Bernard

1976 MAERTENS Freddy

1975 MAERTENS Freddy

1974 HOBAN Barry

1973 MERCKX Eddy

1972 SWERTS Roger

1971 PINTENS Georges

1970 MERCKX Eddy

1969 VEKEMANS Willy

1968 GODEFROOT Walter

1967 MERCKX Eddy

1966 VAN SPRINGEL Herman

1965 DEPAUW Noel

1964 ANQUETIL Jacques

1963 BEHEYT Benoni

1962 VAN LOOY Rik

1961 AERENHOUTS Frans

1960 AERENHOUTS Frans

1959 VAN DAELE Léon

1958 FORE Noël

1957 VAN LOOY Rik

1956 VAN LOOY Rik

1955 SCHOTTE Briek

1954 GRAF Rolf

1953 IMPANIS Raymond

1952 IMPANIS Raymond

1951 ROSSEEL André

1950 SCHOTTE Briek

1949 KINT Marcel

1948 OLLIVIER Valère

1947 DESIMPELAERE Maurice

1946 STERCKX Ernest

1945 VAN EENAEME Robert

1939 DECLERCK André

1938 GODAERT Hubert

1937 VAN EENAEME Robert

1936 VAN EENAEME Robert

1935 DEPREITERE Albert

1934 VAN BELLE Gustaaf








Deinze - Wevelgem
26 March / 242.80 kilometer
Start time:11:40h
Stagewinner: VAN AVERMAET Greg
Winning time:05:39:05

Description | Preview | Review | Video | Results | Classification | Subclassifications
Stage Results
1. VAN AVERMAET Greg BMC 05:39:05
2. KEUKELEIRE Jens ORS 00:00:00
3. SAGAN Peter BOH 00:00:06
4. TERPSTRA Niki EQS 00:00:06
5. DEGENKOLB John TFS 00:00:06
6. BOONEN Tom EQS 00:00:06
7. DEBUSSCHERE Jens LTS 00:00:06
8. MATTHEWS Michael SUN 00:00:06
9. GAVIRIA RENDON Fernando EQS 00:00:06
10. MODOLO Sacha UAD 00:00:06
11. VANTOMME Maxime WVA 00:00:06
12. VAN LERBERGHE Bert SVB 00:00:06
13. COLBRELLI Sonny TBM 00:00:06
14. SAGAN Juraj BOH 00:00:06
15. LAPORTE Christophe COF 00:00:06
16. ANDERSEN Søren Kragh SUN 00:00:06
17. BENNETT Sam BOH 00:00:06
18. VAN EMDEN Jos TLJ 00:00:06
19. THEUNS Edward TFS 00:00:06
20. VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG 00:00:06




--- advertisement ---