Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   E3 Prijs Vlaanderen    
  Dwars door Vlaanderen   

 Server time: 25 Sep 2021 12:01:14 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
Gent-Wevelgem 2021
Belgium  /  28 March

Edition: 83 (238.0 Km)
Winner: VAN AERT Wout



Race Winners

2021 VAN AERT Wout

2020 PEDERSEN Mads

2019 KRISTOFF Alexander

2018 SAGAN Peter

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 SAGAN Peter

2015 PAOLINI Luca

2014 DEGENKOLB John

2013 SAGAN Peter

2012 BOONEN Tom

2011 BOONEN Tom

2010 EISEL Bernhard

2009 BOASSON HAGEN Edvald

2008 FREIRE GOMEZ Oscar

2007 BURGHARDT Marcus

2006 HUSHOVD Thor

2005 MATTAN Nico

2004 BOONEN Tom

2003 KLIER Andreas

2002 CIPOLLINI Mario

2001 HINCAPIE George

2000 VAN BONDT Geert

1999 STEELS Tom

1998 VANDENBROUCKE Frank

1997 GAUMONT Philippe

1996 STEELS Tom

1995 MICHAELSEN Lars

1994 PEETERS Wilfried

1993 CIPOLLINI Mario

1992 CIPOLLINI Mario

1991 ABDOUJAPAROV Djamolidine

1990 FRISON Herman

1989 SOLLEVELD Gerrit

1988 KELLY Sean

1987 VAN VLIET Teun

1986 BONTEMPI Guido

1985 VANDERAERDEN Eric

1984 BONTEMPI Guido

1983 VAN VLIET Leo

1982 HOSTE Frank

1981 RAAS Jan

1980 LUBBERDING Henk

1979 MOSER Francesco

1978 VAN DEN HAUTE Ferdi

1977 HINAULT Bernard

1976 MAERTENS Freddy

1975 MAERTENS Freddy

1974 HOBAN Barry

1973 MERCKX Eddy

1972 SWERTS Roger

1971 PINTENS Georges

1970 MERCKX Eddy

1969 VEKEMANS Willy

1968 GODEFROOT Walter

1967 MERCKX Eddy

1966 VAN SPRINGEL Herman

1965 DEPAUW Noel

1964 ANQUETIL Jacques

1963 BEHEYT Benoni

1962 VAN LOOY Rik

1961 AERENHOUTS Frans

1960 AERENHOUTS Frans

1959 VAN DAELE Léon

1958 FORE Noël

1957 VAN LOOY Rik

1956 VAN LOOY Rik

1955 SCHOTTE Briek

1954 GRAF Rolf

1953 IMPANIS Raymond

1952 IMPANIS Raymond

1951 ROSSEEL André

1950 SCHOTTE Briek

1949 KINT Marcel

1948 OLLIVIER Valère

1947 DESIMPELAERE Maurice

1946 STERCKX Ernest

1945 VAN EENAEME Robert

1939 DECLERCK André

1938 GODAERT Hubert

1937 VAN EENAEME Robert

1936 VAN EENAEME Robert

1935 DEPREITERE Albert

1934 VAN BELLE Gustaaf




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. VAN AERT Wout TJV 05:45:11
2. NIZZOLO Giacomo TQA 00:00:00
3. TRENTIN Matteo UAD 00:00:00
4. COLBRELLI Sonny TBV 00:00:00
5. MATTHEWS Michael BEX 00:00:00
6. KÜNG Stefan GFC 00:00:00
7. VAN HOOYDONCK Nathan TJV 00:00:03
8. VAN BAARLE Dylan IGD 00:00:52
9. TURGIS Anthony TDE 00:00:54
10. VERMEERSCH Gianni AFC 00:01:25
11. LECROQ Jérémy BBK 00:01:25
12. VAN AVERMAET Greg ACT 00:01:25
13. BYSTROM Sven Erik UAD 00:01:25
14. LAMPAERT Yves DQT 00:01:25
15. BAUER Jack BEX 00:01:25
16. NAESEN Oliver ACT 00:01:27
17. DOULL Owain IGD 00:01:52
18. GARCIA CORTINA Ivan MOV 00:01:56
19. VAN GESTEL Dries TDE 00:01:57
20. VAN LERBERGHE Bert DQT 00:01:57
21. GOLAS Michal IGD 00:02:00
22. LEMOINE Cyril BBK 00:02:00
23. VAN POPPEL Danny IWG 00:02:00
24. ERVITI Imanol MOV 00:02:00
25. STYBAR Zdenek DQT 00:02:04
26. WALSCHEID Max TQA 00:02:22
27. DEGENKOLB John LTS 00:02:22
28. KRISTOFF Alexander UAD 00:02:22
29. HAUSSLER Heinrich TBV 00:02:22
30. DE GENDT Aimé IWG 00:02:22
31. VAN ASBROECK Tom ISN 00:02:22
32. STANNARD Robert BEX 00:02:22
33. CLAEYS Dimitri TQA 00:02:22
34. MERLIER Tim AFC 00:02:22
35. KRAGH ANDERSEN Søren DSM 00:03:19
36. FRISON Frederik LTS 00:04:18
37. LE GAC Olivier GFC 00:04:18
38. PHILIPSEN Jasper AFC 00:04:18
39. GIBBONS Ryan UAD 00:04:18
40. RIESEBEEK Oscar AFC 00:04:18
41. DURBRIDGE Luke BEX 00:04:18
42. DUPONT Timothy BWB 00:04:18
43. RICKAERT Jonas AFC 00:04:18
44. DEMARE Arnaud GFC 00:04:18
45. HOFSTETTER Hugo ISN 00:04:18
46. WYNANTS Maarten TJV 00:04:18
47. ROOSEN Timo TJV 00:04:18
48. MAS BONET Lluis MOV 00:04:18
49. VAN MOER Brent LTS 00:04:18
50. BISSEGGER Stefan EFN 00:04:18
51. MORKOV Michael DQT 00:04:18
52. BALLERINI Davide DQT 00:04:18
53. COQUARD Bryan BBK 00:04:18
54. MCLAY Daniel ARK 00:04:34
55. BENNETT Sam DQT 00:04:40
56. RUTSCH Jonas EFN 00:08:36
57. DEBUSSCHERE Jens BBK 00:08:36
58. PETIT Adrien TDE 00:11:24
59. TERPSTRA Niki TDE 00:11:24
60. MENTEN Milan BWB 00:11:24
61. ZAKHAROV Artyom AST 00:11:24
62. CONSONNI Simone COF 00:11:24
63. WILLEMS Thimo SVB 00:11:24
64. HOLLMANN Juri MOV 00:11:24
65. VAN POPPEL Boy IWG 00:11:24
66. STOKBRO NIELSEN Andreas TQA 00:11:24
67. ZABEL Rick ISN 00:11:24
68. SIEBERG Marcel TBV 00:11:24
69. JACOBS Johan MOV 00:11:24
70. BEULLENS Cedric SVB 00:11:24
71. VINJEBO Emil Nygaard TQA 00:11:24
72. GRUZDEV Dmitriy AST 00:11:24
73. LIENHARD Fabian GFC 00:11:24
74. BASSO Leonardo IGD 00:11:24
75. DILLIER Silvan AFC 00:11:24
76. MOLLY Kenny BWB 00:11:24
77. DE BACKER Bert BBK 00:11:24
78. LAPORTE Christophe COF 00:11:24
79. VAN EMDEN Jos TJV 00:11:24
80. EENKHOORN Pascal TJV 00:11:24
81. EEKHOFF Nils DSM 00:11:24
82. SWIFT Connor ARK 00:11:24
83. STEELS Stijn DQT 00:11:24
84. VAN DEN BOSSCHE Fabio SVB 00:11:24
85. WARLOP Jordi SVB 00:11:24
86. CASTRIQUE Jonas BWB 00:11:24
87. DRUCKER Jean Pierre COF 00:11:24
88. PERRY Benjamin AST 00:11:24
89. SCHÄR Michael ACT 00:11:24
90. AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey IGD 00:11:24
91. GHYS Robbe SVB 00:11:30






--- advertisement ---