Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   Driedaagse van De Panne - Koksijde    
  Gent-Wevelgem   

 Server time: 25 Sep 2021 12:37:43 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
E3 Prijs Vlaanderen 2021
Belgium  /  26 March

Edition: 63 (203.9 Km)
Winner: ASGREEN Kasper



Race Winners

2021 ASGREEN Kasper

2019 STYBAR Zdenek

2018 TERPSTRA Niki

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 KWIATKOWSKI Michal

2015 THOMAS Geraint

2014 SAGAN Peter

2013 CANCELLARA Fabian

2012 BOONEN Tom

2011 CANCELLARA Fabian

2010 CANCELLARA Fabian

2009 POZZATO Filippo

2008 ARVESEN Kurt-Asle

2007 BOONEN Tom

2006 BOONEN Tom

2005 BOONEN Tom

2004 BOONEN Tom

2003 DE JONGH Steven

2002 PIERI Dario

2001 TCHMIL Andrei

2000 IVANOV Serguei

1999 VAN PETEGEM Peter

1998 MUSEEUW Johan

1997 VAN DYCK Hendrik

1996 BOMANS Carlo

1995 LEYSEN Bart

1994 TCHMIL Andrei

1993 CIPOLLINI Mario

1992 MUSEEUW Johan

1991 LUDWIG Olaf

1990 LILHOLT Soren

1989 PLANCKAERT Eddy

1988 BONTEMPI Guido

1987 PLANCKAERT Eddy

1986 VANDERAERDEN Eric

1985 ANDERSON Phil

1984 OOSTERBOSCH Bert

1983 TACKAERT William

1982 BOGAERT Jan

1981 RAAS Jan

1980 RAAS Jan

1979 RAAS Jan

1978 MAERTENS Freddy

1977 THURAU Dietrich

1976 PLANCKAERT Walter

1975 VERBEECK Frans

1974 VAN SPRINGEL Herman

1973 IN'T VEN Willy

1972 HUTSEBAUT Hubert

1971 DE VLAEMINCK Roger

1970 VAN RYCKEGHEM Daniel

1969 VAN LOOY Rik

1968 DE BOEVER Jacques

1967 BOCKLANT Willy

1966 VAN LOOY Rik

1965 VAN LOOY Rik

1964 VAN LOOY Rik

1963 FORE Noël

1962 MESSELIS André

1961 DE CABOOTER Arthur

1960 DOOM Daniel

1959 KERCKHOVE Norbert

1958 DESMET Armand




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. ASGREEN Kasper DQT 04:42:56
2. SENECHAL Florian DQT 00:00:32
3. VAN DER POEL Mathieu AFC 00:00:32
4. NAESEN Oliver ACT 00:00:32
5. STYBAR Zdenek DQT 00:00:32
6. VAN AVERMAET Greg ACT 00:00:32
7. VAN BAARLE Dylan IGD 00:00:32
8. HOELGAARD Markus UXT 00:01:28
9. VERMEERSCH Gianni AFC 00:01:30
10. HALLER Marco TBV 00:01:30
11. VAN AERT Wout TJV 00:01:30
12. TURGIS Anthony TDE 00:01:34
13. LAMPAERT Yves DQT 00:02:12
14. STUYVEN Jasper TFS 00:02:12
15. BENOOT Tiesj DSM 00:02:12
16. VERMEERSCH Florian LTS 00:02:47
17. DE BUYST Jasper LTS 00:02:47
18. TRENTIN Matteo UAD 00:02:47
19. CLAEYS Dimitri TQA 00:02:47
20. KÜNG Stefan GFC 00:02:47
21. WALLAYS Jelle COF 00:02:49
22. NIEUWENHUIS Joris DSM 00:02:56
23. JACOBS Johan MOV 00:02:56
24. VAN DER HOORN Taco IWG 00:02:56
25. PIDCOCK Thomas IGD 00:02:56
26. BALLERINI Davide DQT 00:03:04
27. GARCIA CORTINA Ivan MOV 00:03:04
28. KOCH Jonas IWG 00:03:04
29. DEGENKOLB John LTS 00:03:04
30. VANMARCKE Sep ISN 00:03:04
31. HAUSSLER Heinrich TBV 00:03:04
32. GOGL Michael TQA 00:03:04
33. BJERG Mikkel UAD 00:03:04
34. OLIVEIRA Rui UAD 00:03:04
35. THEUNS Edward TFS 00:03:04
36. LIVYNS Arjen BWB 00:03:04
37. TOUZÉ Damien ACT 00:03:04
38. STEWART Jake GFC 00:03:04
39. VLIEGEN Loïc IWG 00:03:04
40. DE VYLDER Lindsay SVB 00:03:04
41. VAN GESTEL Dries TDE 00:03:04
42. KRAGH ANDERSEN Søren DSM 00:03:04
43. DOULL Owain IGD 00:03:04
44. BETTIOL Alberto EFN 00:03:04
45. CAMPENAERTS Victor TQA 00:03:04
46. TERPSTRA Niki TDE 00:03:04
47. SCHÄR Michael ACT 00:03:09
48. TILLER Rasmus Fossum UXT 00:06:30
49. VAN HOOYDONCK Nathan TJV 00:10:18
50. DEWULF Stan ACT 00:10:18
51. GREIPEL André ISN 00:10:50
52. DE BONDT Dries AFC 00:10:50
53. HOLLMANN Juri MOV 00:10:50
54. MAS BONET Lluis MOV 00:10:50
55. EENKHOORN Pascal TJV 00:10:50
56. STANNARD Robert BEX 00:10:50
57. COLBRELLI Sonny TBV 00:10:50
58. PASQUALON Andrea IWG 00:10:50
59. HVIDEBERG Jonas Iversby UXT 00:10:50
60. ROOSEN Timo TJV 00:10:50
61. GENIETS Kevin GFC 00:10:50
62. KIRSCH Alex TFS 00:10:50
63. EDMONDSON Alexander BEX 00:10:50
64. OLDANI Stefano LTS 00:12:47
65. GIDICH Yevgeniy AST 00:12:47
66. KRISTOFF Alexander UAD 00:12:47
67. HALVORSEN Kristoffer UXT 00:12:47
68. DECLERCQ Tim DQT 00:12:47
69. LIENHARD Fabian GFC 00:12:47
70. WÜRTZ SCHMIDT Mads ISN 00:12:47
71. GIBBONS Ryan UAD 00:12:47
72. ALLEGAERT Piet COF 00:12:47
73. BOASSON HAGEN Edvald TDE 00:12:47
74. MENTEN Milan BWB 00:12:47
75. LE GAC Olivier GFC 00:12:47
76. PERRY Benjamin AST 00:12:47
77. CONSONNI Simone COF 00:12:47
78. ZAKHAROV Artyom AST 00:12:47
79. RESELL Erik Nordsaeter UXT 00:12:47
80. VANHOOF Ward SVB 00:12:47
81. BIERMANS Jenthe ISN 00:12:47
82. COLMAN Alex SVB 00:12:47
83. CARVALHO André Rodrigues de COF 00:12:47
84. DEKKER David TJV 00:12:47
85. VAN MOER Brent LTS 00:12:47
86. GOLAS Michal IGD 00:12:47
87. WYNANTS Maarten TJV 00:12:47
88. VANENDERT Jelle BWB 00:12:47
89. BASSO Leonardo IGD 00:12:47
90. BAUER Jack BEX 00:12:47
91. VAN POPPEL Boy IWG 00:12:47
92. ERVITI Imanol MOV 00:12:47
93. SIMMONS Quinn TFS 00:12:47
94. FRISON Frederik LTS 00:12:47
95. BRUNEL Alexys GFC 00:12:47
96. SAJNOK Szymon COF 00:12:47
97. VAN HOECKE Gijs ACT 00:12:47
98. VINJEBO Emil Nygaard TQA 00:12:47
99. MEURISSE Xandro AFC 00:12:47
100. VERGAERDE Otto AFC 00:12:47
101. MERTZ Rémy BWB 00:12:47






--- advertisement ---