Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   E3 Prijs Vlaanderen    
  Ronde van Vlaanderen   

 Server time: 28 Jun 2017 07:27:12 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
Gent-Wevelgem 2017
Belgium  /  26 March

Edition: 79 (242.8 Km)
Winner: VAN AVERMAET Greg



Race Winners

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 SAGAN Peter

2015 PAOLINI Luca

2014 DEGENKOLB John

2013 SAGAN Peter

2012 BOONEN Tom

2011 BOONEN Tom

2010 EISEL Bernhard

2009 BOASSON HAGEN Edvald

2008 FREIRE GOMEZ Oscar

2007 BURGHARDT Marcus

2006 HUSHOVD Thor

2005 MATTAN Nico

2004 BOONEN Tom

2003 KLIER Andreas

2002 CIPOLLINI Mario

2001 HINCAPIE George

2000 VAN BONDT Geert

1999 STEELS Tom

1998 VANDENBROUCKE Frank

1997 GAUMONT Philippe

1996 STEELS Tom

1995 MICHAELSEN Lars

1994 PEETERS Wilfried

1993 CIPOLLINI Mario

1992 CIPOLLINI Mario

1991 ABDOUJAPAROV Djamolidine

1990 FRISON Herman

1989 SOLLEVELD Gerrit

1988 KELLY Sean

1987 VAN VLIET Teun

1986 BONTEMPI Guido

1985 VANDERAERDEN Eric

1984 BONTEMPI Guido

1983 VAN VLIET Leo

1982 HOSTE Frank

1981 RAAS Jan

1980 LUBBERDING Henk

1979 MOSER Francesco

1978 VAN DEN HAUTE Ferdi

1977 HINAULT Bernard

1976 MAERTENS Freddy

1975 MAERTENS Freddy

1974 HOBAN Barry

1973 MERCKX Eddy

1972 SWERTS Roger

1971 PINTENS Georges

1970 MERCKX Eddy

1969 VEKEMANS Willy

1968 GODEFROOT Walter

1967 MERCKX Eddy

1966 VAN SPRINGEL Herman

1965 DEPAUW Noel

1964 ANQUETIL Jacques

1963 BEHEYT Benoni

1962 VAN LOOY Rik

1961 AERENHOUTS Frans

1960 AERENHOUTS Frans

1959 VAN DAELE Léon

1958 FORE Noël

1957 VAN LOOY Rik

1956 VAN LOOY Rik

1955 SCHOTTE Briek

1954 GRAF Rolf

1953 IMPANIS Raymond

1952 IMPANIS Raymond

1951 ROSSEEL André

1950 SCHOTTE Briek

1949 KINT Marcel

1948 OLLIVIER Valère

1947 DESIMPELAERE Maurice

1946 STERCKX Ernest

1945 VAN EENAEME Robert

1939 DECLERCK André

1938 GODAERT Hubert

1937 VAN EENAEME Robert

1936 VAN EENAEME Robert

1935 DEPREITERE Albert

1934 VAN BELLE Gustaaf




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. VAN AVERMAET Greg BMC 05:39:05
2. KEUKELEIRE Jens ORS 00:00:00
3. SAGAN Peter BOH 00:00:06
4. TERPSTRA Niki EQS 00:00:06
5. DEGENKOLB John TFS 00:00:06
6. BOONEN Tom EQS 00:00:06
7. DEBUSSCHERE Jens LTS 00:00:06
8. MATTHEWS Michael SUN 00:00:06
9. GAVIRIA RENDON Fernando EQS 00:00:06
10. MODOLO Sacha UAD 00:00:06
11. VANTOMME Maxime WVA 00:00:06
12. VAN LERBERGHE Bert SVB 00:00:06
13. COLBRELLI Sonny TBM 00:00:06
14. SAGAN Juraj BOH 00:00:06
15. LAPORTE Christophe COF 00:00:06
16. ANDERSEN Søren Kragh SUN 00:00:06
17. BENNETT Sam BOH 00:00:06
18. VAN EMDEN Jos TLJ 00:00:06
19. THEUNS Edward TFS 00:00:06
20. VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG 00:00:06
21. STANNARD Ian SKY 00:00:06
22. NAESEN Oliver ALM 00:00:06
23. VERMELTFOORT Coen RNL 00:00:06
24. BENNATI Daniele MOV 00:00:06
25. MARCATO Marco UAD 00:00:06
26. MEZGEC Luka ORS 00:00:06
27. VLIEGEN Loïc BMC 00:00:06
28. SÜTTERLIN Jasha MOV 00:00:06
29. THWAITES Scott DDD 00:00:06
30. OFFREDO Yoann WGG 00:00:06
31. MAES Nikolas LTS 00:00:06
32. BETTIOL Alberto CDT 00:00:06
33. VALGREN ANDERSEN Michael AST 00:00:06
34. HOULE Hugo ALM 00:00:06
35. TANKINK Bram TLJ 00:00:06
36. HOFSTETTER Hugo COF 00:00:06
37. BONIFAZIO Niccolo TBM 00:00:06
38. VAN GESTEL Dries SVB 00:00:06
39. OSS Daniel BMC 00:00:06
40. GRIVKO Andriy AST 00:00:06
41. ROELANDTS Jurgen LTS 00:00:06
42. DILLIER Silvan BMC 00:00:06
43. DOCKER Mitchell ORS 00:00:13
44. BOASSON HAGEN Edvald DDD 00:00:13
45. DE KORT Koen TFS 00:00:13
46. STUYVEN Jasper TFS 00:00:13
47. JUUL JENSEN Christopher ORS 00:00:13
48. VERMOTE Julien EQS 00:00:13
49. LAMPAERT Yves EQS 00:00:13
50. FELLINE Fabio TFS 00:00:13
51. TRENTIN Matteo EQS 00:00:13
52. STYBAR Zdenek EQS 00:00:13
53. CLAEYS Dimitri COF 00:00:13
54. PIBERNIK Luka TBM 00:00:30
55. VAN ASBROECK Tom CDT 00:01:20
56. SIEBERG Marcel LTS 00:01:32
57. WAGNER Robert TLJ 00:07:26
58. LIGTHART Pim RNL 00:07:26
59. DUVAL Julien ALM 00:07:26
60. REINDERS Elmar RNL 00:07:26
61. DE VREESE Laurens AST 00:07:26
62. HOFLAND Moreno LTS 00:07:26
63. DUYN Huub VWA 00:07:26
64. KEISSE Iljo EQS 00:07:26
65. VENTOSO ALBERDI Francisco José BMC 00:07:26
66. THOMSON Jay Robert DDD 00:07:26
67. BARBERO CUESTA Carlos MOV 00:07:26
68. ZABEL Rick KAT 00:07:26
69. KUZNETSOV Vyacheslav KAT 00:07:26
70. MCNALLY Mark WGG 00:07:26
71. CONSONNI Simone UAD 00:07:26
72. MULLEN Ryan CDT 00:07:26
73. KRISTOFF Alexander KAT 00:07:26
74. PASQUALON Andrea WGG 00:07:26
75. VAN ROOY Kenneth SVB 00:07:26
76. EISEL Bernhard DDD 00:07:26
77. VAN WINDEN Dennis ICA 00:07:26
78. DEMARE Arnaud FDJ 00:07:26
79. TEUNISSEN Mike SUN 00:07:26
80. GROENEWEGEN Dylan TLJ 00:07:26
81. GROENDAHL JANSEN Amund TLJ 00:07:26
82. KÜNG Stefan BMC 00:07:26
83. BOZIC Borut TBM 00:07:26
84. WALLAYS Jelle LTS 00:07:26
85. PLANCKAERT Baptiste KAT 00:07:26
86. GRUZDEV Dmitriy AST 00:07:26
87. VAN HECKE Preben SVB 00:07:26
88. KREDER Raymond RNL 00:07:26
89. DE VRIES Berden RNL 00:07:26
90. TEUNS Dylan BMC 00:07:26
91. BAGDONAS Gediminas ALM 00:07:26
92. CARRETERO Hector MOV 00:07:26
93. BURGHARDT Marcus BOH 00:07:26
94. BODNAR Maciej BOH 00:07:26
95. BOOM Lars TLJ 00:07:26
96. FARRAR Tyler DDD 00:07:26
97. VAN BAARLE Dylan CDT 00:07:26
98. HAYMAN Mathew ORS 00:07:26
99. LANGEVELD Sebastian CDT 00:07:26
100. SENECHAL Florian COF 00:07:26
101. EWAN Caleb ORS 00:07:26
102. KREDER Wesley WGG 00:07:26
103. MORKOV Michael KAT 00:13:47
104. GARCIA CORTINA Ivan TBM 00:13:47
105. ZURLO Federico UAD 00:13:47
106. LE GAC Olivier FDJ 00:13:47
107. DELAGE Mickael FDJ 00:13:47
108. CHETOUT Loïc COF 00:13:47
109. WISNIOWSKI Lukasz SKY 00:13:47
110. KNEES Christian SKY 00:13:47
111. MASSON Christophe WVA 00:13:47
112. RAST Grégory TFS 00:13:47
113. MARTIN Tony KAT 00:13:47
114. PLANCKAERT Edward SVB 00:13:51
115. MOSCON Gianni SKY 00:03:52





--- advertisement ---