Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol



   Volta Ciclista a Catalunya    
  E3 Prijs Vlaanderen   

 Server time: 25 Sep 2021 10:41:34 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
Driedaagse van De Panne - Koksijde 2021
Belgium  /  24 March

Edition: 45 (203.9 Km)
Winner: BENNETT Sam



Race Winners

2021 BENNETT Sam

2020 LAMPAERT Yves

2019 GROENEWEGEN Dylan

2018 VIVIANI Elia

2017 GILBERT Philippe

2016 WESTRA Lieuwe

2015 KRISTOFF Alexander

2014 VAN KEIRSBULCK Guillaume

2013 CHAVANEL Sylvain

2012 CHAVANEL Sylvain

2011 ROSSELER Sébastien

2010 MILLAR David

2009 WILLEMS Frederik

2008 POSTHUMA Joost

2007 BALLAN Alessandro

2006 HOSTE Leif

2005 DEVOLDER Stijn

2004 HINCAPIE George

2003 BELOHVOSCIKS Raivis

2002 VAN PETEGEM Peter

2001 MATTAN Nico

2000 EKIMOV Viatcheslav

1999 VAN PETEGEM Peter

1998 BARTOLI Michele

1997 MUSEEUW Johan

1996 EKIMOV Viatcheslav

1995 BARTOLI Michele

1994 ROSCIOLI Fabio

1993 VANDERAERDEN Eric

1992 MAASSEN Frans

1991 NIJDAM Jelle

1990 NIJBOER Erwin

1989 VANDERAERDEN Eric

1988 VANDERAERDEN Eric

1987 VANDERAERDEN Eric

1986 VANDERAERDEN Eric

1985 VANDENBROUCKE Jean-Luc

1984 OOSTERBOSCH Bert

1983 PRIEM Cees

1982 KNETEMANN Gerrie

1981 BOGAERT Jan

1980 KELLY Sean

1979 VAN ROOSBROECK Gustaaf

1978 VAN SWEEVELT Guido

1977 ROSIERS Roger




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. BENNETT Sam DQT 04:27:40
2. PHILIPSEN Jasper AFC 00:00:00
3. ACKERMANN Pascal BOH 00:00:00
4. NIZZOLO Giacomo TQA 00:00:00
5. DUPONT Timothy BWB 00:00:00
6. HOFSTETTER Hugo ISN 00:00:00
7. BOL Cees DSM 00:00:00
8. MORKOV Michael DQT 00:00:00
9. VIVIANI Elia COF 00:00:00
10. ANIOLKOWSKI Stanislaw BWB 00:00:00
11. RUSSO Clement ARK 00:00:00
12. MANZIN Lorrenzo TDE 00:00:00
13. LECROQ Jérémy BBK 00:00:00
14. GAVIRIA RENDON Fernando UAD 00:00:00
15. VERMEERSCH Florian LTS 00:00:00
16. COLBRELLI Sonny TBV 00:00:00
17. MCLAY Daniel ARK 00:00:00
18. HALVORSEN Kristoffer UXT 00:00:00
19. MOSCHETTI Matteo TFS 00:00:00
20. VAN HOECKE Gijs ACT 00:00:00
21. MARIT Arne SVB 00:00:00
22. GIDICH Yevgeniy AST 00:00:00
23. ZABEL Rick ISN 00:00:00
24. KONYCHEV Alexander BEX 00:00:00
25. NAESEN Lawrence ACT 00:00:00
26. WALSCHEID Max TQA 00:00:00
27. DEKKER David TJV 00:00:00
28. VAN LERBERGHE Bert DQT 00:00:00
29. DEMARE Arnaud GFC 00:00:00
30. LAAS Martin BOH 00:00:00
31. WARLOP Jordi SVB 00:00:00
32. MEZGEC Luka BEX 00:00:00
33. RICKAERT Jonas AFC 00:00:10
34. BJERG Mikkel UAD 00:00:12
35. THEUNS Edward TFS 00:00:12
36. ZAKHAROV Artyom AST 00:00:12
37. GIBBONS Ryan UAD 00:00:12
38. JULLIEN Anthony ACT 00:00:12
39. CULLAIGH Gabriel MOV 00:00:12
40. CONSONNI Simone COF 00:00:12
41. SAGAN Juraj BOH 00:00:12
42. PETELIN Jan THR 00:00:12
43. SARREAU Marc ACT 00:00:12
44. FEDOROV Yevgeniy AST 00:00:12
45. MÄRKL Niklas DSM 00:00:12
46. MAS BONET Lluis MOV 00:00:12
47. DUVAL Julien ACT 00:00:12
48. VAN ASBROECK Tom ISN 00:00:12
49. TAMINIAUX Lionel AFC 00:00:12
50. VAN GESTEL Dries TDE 00:00:12
51. BAUER Jack BEX 00:00:12
52. LIEPINS Emils TFS 00:00:12
53. SERRANO Gonzalo MOV 00:00:12
54. GONZÁLEZ Roberto THR 00:00:12
55. SELIG Rüdiger BOH 00:00:18
56. DEBUSSCHERE Jens BBK 00:00:18
57. GRONDIN Donovan ARK 00:00:19
58. REYNDERS Jens SVB 00:00:19
59. BIERMANS Jenthe ISN 00:00:19
60. PERRY Benjamin AST 00:00:19
61. HOLLMANN Juri MOV 00:00:19
62. ERVITI Imanol MOV 00:00:19
63. VAN POPPEL Danny IWG 00:00:19
64. DAINESE Alberto DSM 00:00:19
65. OLDANI Stefano LTS 00:00:19
66. SWIFT Connor ARK 00:00:19
67. JACOBS Johan MOV 00:00:19
68. TOUZÉ Damien ACT 00:00:23
69. VAHTRA Norman ISN 00:00:23
70. GUARNIERI Jacopo GFC 00:00:24
71. SINKELDAM Ramon GFC 00:00:26
72. SENECHAL Florian DQT 00:00:27
73. RENARD Alexis ISN 00:00:29
74. KOOIJ Olav TJV 00:00:29
75. VAN POPPEL Boy IWG 00:00:34
76. SABATINI Fabio COF 00:00:38
77. VANBILSEN Kenneth COF 00:00:34
78. VAN DER SANDE Tosh LTS 00:00:34
79. MINALI Riccardo IWG 00:00:34
80. VAN EMPEL Etienne THR 00:00:44
81. DECLERCQ Benjamin ARK 00:00:44
82. MULLEN Ryan TFS 00:00:44
83. SIEBERG Marcel TBV 00:00:44
84. APERS Ruben SVB 00:00:44
85. TORTOMASI Leonardo THR 00:00:44
86. DE KORT Koen TFS 00:00:44
87. SCHWARZMANN Michael BOH 00:00:44
88. MARTINELLI Davide AST 00:00:44
89. DE WINTER Ludwig IWG 00:00:44
90. TILLER Rasmus Fossum UXT 00:00:44
91. RESELL Erik Nordsaeter UXT 00:00:44
92. LINDEMAN Bertjan TQA 00:00:51
93. PELUCCHI Matteo TQA 00:00:51
94. PEÁK Barnabas BEX 00:00:51
95. REX Laurenz BWB 00:00:51
96. VAN MELSEN Kevin IWG 00:00:51
97. CASTRIQUE Jonas BWB 00:00:51
98. RICHEZE Maximiliano Ariel UAD 00:00:51
99. PFINGSTEN Christoph TJV 00:00:51
100. LAENGEN Vegard Stake UAD 00:00:51
101. BOHLI Tom COF 00:00:51
102. EDMONDSON Alexander BEX 00:00:51
103. MILAN Jonathan TBV 00:00:51
104. WEEMAES Sasha SVB 00:00:51
105. SCHNEITER Joab THR 00:00:51
106. ALLEGAERT Piet COF 00:00:51
107. VANSPEYBROUCK Pieter IWG 00:00:51
108. LIENHARD Fabian GFC 00:00:51
109. VAN MOER Brent LTS 00:00:51
110. GRIGNARD Sébastien LTS 00:00:51
111. STOKBRO NIELSEN Andreas TQA 00:00:51
112. HANSEN Lasse Norman TQA 00:00:51
113. VAN EMDEN Jos TJV 00:00:51
114. HALLER Marco TBV 00:00:51
115. GREIPEL André ISN 00:00:51
116. HODEG CHAGUI Álvaro José DQT 00:00:51
117. BAGIOLI Nicola BBK 00:00:51
118. DE BACKER Bert BBK 00:00:51
119. VAN HOOYDONCK Nathan TJV 00:00:51
120. WYNANTS Maarten TJV 00:00:51
121. GRUZDEV Dmitriy AST 00:00:51
122. LEYSEN Senne AFC 00:00:51
123. WISNIOWSKI Lukasz TQA 00:00:51
124. WĆRSTED Syver Westgaard UXT 00:00:51
125. BOASSON HAGEN Edvald TDE 00:00:51
126. DI RENZO Andrea THR 00:00:51
127. NOPPE Christophe ARK 00:00:51
128. THWAITES Scott AFC 00:00:51
129. RIESEBEEK Oscar AFC 00:00:51
130. SAJNOK Szymon COF 00:00:51
131. MORICE Julien BBK 00:00:51
132. LEKNESSUND Andreas DSM 00:00:51
133. MAITRE Florian TDE 00:00:51
134. GOUGEARD Alexis ACT 00:00:51
135. STEELS Stijn DQT 00:00:51
136. GHYS Robbe SVB 00:00:51
137. GAMPER Patrick BOH 00:00:51
138. SUTER Joel BWB 00:00:51
139. VAN DEN BOSSCHE Fabio SVB 00:01:10
140. COQUARD Bryan BBK 00:01:13
141. GAUDIN Damien TDE 00:01:31
142. NIEUWENHUIS Joris DSM 00:01:31
143. LE GAC Olivier GFC 00:01:36
144. MARCATO Marco UAD 00:01:39
145. STEWART Jake GFC 00:01:59
146. WRIGHT Fred TBV 00:01:59
147. EENKHOORN Pascal TJV 00:01:59
148. MOZZATO Luca BBK 00:02:05
149. ROBEET Ludovic BWB 00:02:34
150. PETIT Adrien TDE 00:02:34
151. DENZ Nico DSM 00:02:47
152. PÖSTLBERGER Lukas BOH 00:02:47
153. JANSSENS Jimmy AFC 00:02:52
154. REIJNEN Kiel TFS 00:03:23
155. THIJSSEN Gerben LTS 00:04:00
156. SOUPE Geoffrey TDE 00:04:52
157. SALMON Martin DSM 00:04:52
158. OLIVEIRA Rui UAD 00:04:52






--- advertisement ---