Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   Volta Ciclista a Catalunya    
  E3 Prijs Vlaanderen   

 Server time: 23 Aug 2017 23:21:49 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Teams  |   Login / Subscribe  
Dwars door Vlaanderen 2017
Belgium  /  22 March

Edition: 72 (203.3 Km)
Winner: LAMPAERT Yves



Race Winners

2017 LAMPAERT Yves

2016 DEBUSSCHERE Jens

2015 WALLAYS Jelle

2014 TERPSTRA Niki

2013 GATTO Oscar

2012 TERPSTRA Niki

2011 NUYENS Nick

2010 BRESCHEL Matti

2009 VAN IMPE Kevin

2008 CHAVANEL Sylvain

2007 BOONEN Tom

2006 VEUCHELEN Frederik

2005 EECKHOUT Nico

2004 CAPELLE Ludovic

2003 MCEWEN Robbie

2002 COOKE Baden

2001 EECKHOUT Nico

2000 HOFFMAN Tristan

1999 MUSEEUW Johan

1998 STEELS Tom

1997 TCHMIL Andrei

1996 HOFFMAN Tristan

1995 NIJDAM Jelle

1994 BOMANS Carlo

1993 MUSEEUW Johan

1992 LUDWIG Olaf

1991 VANDERAERDEN Eric

1990 VAN HOOYDONCK Edwig

1989 DE WOLF Dirk

1988 TALEN John

1987 NIJDAM Jelle

1986 VANDERAERDEN Eric

1985 PLANCKAERT Eddy

1984 PLANCKAERT Walter

1983 DE WILDE Etienne

1982 RAAS Jan

1981 HOSTE Frank

1980 VAN DER MEER Johan

1979 VAN ROOSBROECK Gustaaf

1978 SCHIPPER Adrianus (Jos)

1977 PLANCKAERT Walter

1976 PLANCKAERT Willy

1975 PRIEM Cees

1974 VERREYDT Louis

1973 LOYSCH Roger

1972 DEMEYER Marc

1970 VAN RYCKEGHEM Daniel

1969 LEMAN Eric

1968 GODEFROOT Walter

1967 VAN RYCKEGHEM Daniel

1966 GODEFROOT Walter

1965 HERMANS Alfons

1964 VAN EST Piet

1963 ROMAN Clément

1962 VAN GENEUGDEN Martin

1961 MEULEMAN Maurice

1960 DE CABOOTER Arthur

1959 BAENS Roger

1958 VLAYEN André

1957 FORE Noël

1956 DEMUNSTER Lucien

1955 SCHOTTE Briek

1954 DERIJCKE Germain

1953 SCHOTTE Briek

1952 MAELBRANCKE André

1951 IMPANIS Raymond

1950 ROSSEEL André

1949 IMPANIS Raymond

1948 ROSSEEL André

1947 SERCU Albert

1946 DESIMPELAERE Maurice

1945 VAN STEENBERGEN Rik




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. LAMPAERT Yves EQS 04:47:26
2. GILBERT Philippe EQS 00:00:39
3. LUTSENKO Alexey AST 00:00:39
4. DURBRIDGE Luke ORS 00:00:39
5. GROENEWEGEN Dylan TLJ 00:01:03
6. NAESEN Oliver ALM 00:01:03
7. BENOOT Tiesj LTS 00:01:03
8. VAN BAARLE Dylan CDT 00:01:03
9. DOCKER Mitchell ORS 00:01:03
10. SENECHAL Florian COF 00:01:03
11. GALLOPIN Tony LTS 00:01:03
12. BRESCHEL Matti AST 00:01:03
13. VANTOMME Maxime WVA 00:01:03
14. DRUCKER Jean Pierre BMC 00:01:03
15. POSTLBERGER Lukas BOH 00:01:03
16. TEUNISSEN Mike SUN 00:01:03
17. KÜNG Stefan BMC 00:01:03
18. PLANCKAERT Baptiste KAT 00:01:03
19. LANGEVELD Sebastian CDT 00:01:03
20. MARCATO Marco UAD 00:01:03
21. STYBAR Zdenek EQS 00:01:03
22. WYNANTS Maarten TLJ 00:01:03
23. VLIEGEN Loïc BMC 00:01:03
24. HOLLENSTEIN Reto KAT 00:01:03
25. TERPSTRA Niki EQS 00:01:08
26. VAN HOECKE Gijs TLJ 00:01:08
27. HAYMAN Mathew ORS 00:01:08
28. VANMARCKE Sep CDT 00:01:35
29. WALLAYS Jelle LTS 00:01:51
30. MATTHEWS Michael SUN 00:01:54
31. THEUNS Edward TFS 00:01:54
32. BENNETT Sam BOH 00:01:54
33. VANSPEYBROUCK Pieter WGG 00:01:54
34. DEMPSTER Zakkari ICA 00:01:54
35. VAN ASBROECK Tom CDT 00:01:54
36. KREDER Raymond RNL 00:01:54
37. JANS Roy WVA 00:01:54
38. DEMARE Arnaud FDJ 00:01:54
39. COQUARD Bryan DEN 00:01:54
40. VAN LERBERGHE Bert SVB 00:01:54
41. BARBIER Rudy ALM 00:01:54
42. VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG 00:01:54
43. MODOLO Sacha UAD 00:01:54
44. DE BUYST Jasper LTS 00:01:54
45. SINKELDAM Ramon SUN 00:01:54
46. DE VREESE Laurens AST 00:01:54
47. MAES Nikolas LTS 00:01:54
48. SÜTTERLIN Jasha MOV 00:01:54
49. LAPORTE Christophe COF 00:01:54
50. OFFREDO Yoann WGG 00:01:54
51. LADAGNOUS Matthieu FDJ 00:01:54
52. POLITT Nils KAT 00:01:54
53. COLBRELLI Sonny TBM 00:01:54
54. BAGDONAS Gediminas ALM 00:01:54
55. LIGTHART Pim RNL 00:01:54
56. PIBERNIK Luka TBM 00:01:54
57. KEISSE Iljo EQS 00:01:54
58. KLUGE Roger ORS 00:01:54
59. BACKAERT Frederik WGG 00:01:54
60. VAN ROOY Kenneth SVB 00:01:54
61. FARAZIJN Maxime SVB 00:01:54
62. HOULE Hugo ALM 00:01:54
63. KORSAETH Truls Engen AST 00:01:54
64. KUMP Marko UAD 00:01:54
65. DUYN Huub VWA 00:01:54
66. ISTA Kevin WVA 00:01:54
67. ELMIGER Martin BMC 00:01:54
68. PICHOT Alexandre DEN 00:01:54
69. DE BACKER Bert SUN 00:01:54
70. DEVOLDER Stijn VWA 00:01:54
71. ROELANDTS Jurgen LTS 00:01:54
72. PETIT Adrien DEN 00:01:54
73. VAN HECKE Preben SVB 00:01:54
74. JUUL JENSEN Christopher ORS 00:01:54
75. PLANCKAERT Edward SVB 00:01:54
76. LAENGEN Vegard Stake UAD 00:01:54
77. GATTO Oscar AST 00:01:54
78. DEBUSSCHERE Jens LTS 00:02:02
79. BOOM Lars TLJ 00:02:02
80. BETTIOL Alberto CDT 00:02:02
81. FELLINE Fabio TFS 00:02:02
82. TEUNS Dylan BMC 00:02:02
83. KEUKELEIRE Jens ORS 00:02:02
84. LEMOINE Cyril COF 00:02:02
85. CHAVANEL Sylvain DEN 00:02:02
86. DEVENYNS Dries EQS 00:02:02
87. GRUZDEV Dmitriy AST 00:02:02
88. CLAEYS Dimitri COF 00:02:02
89. BOZIC Borut TBM 00:02:02
90. GAVIRIA RENDON Fernando EQS 00:02:02
91. SARAMOTINS Aleksejs BOH 00:02:08
92. CONSONNI Simone UAD 00:02:08
93. SELIG Rüdiger BOH 00:02:13
94. GARCIA CORTINA Ivan TBM 00:04:32
95. CASTELIJNS Twan TLJ 00:04:32
96. COLEDAN Marco TFS 00:04:32
97. VENTOSO ALBERDI Francisco José BMC 00:04:32
98. TURGIS Jimmy COF 00:04:32
99. WÜRTZ SCHMIDT Mads KAT 00:04:32
100. BOEV Igor GAZ 00:04:32
101. BOIVIN Guillaume ICA 00:04:32
102. VAN WINDEN Dennis ICA 00:04:32
103. BARBERO CUESTA Carlos MOV 00:04:32
104. TSATEVITCH Alexey GAZ 00:04:32
105. VAN BILSEN Kenneth COF 00:04:32
106. ARCAS PEÑA Jorge MOV 00:04:32
107. PFINGSTEN Christoph BOH 00:04:32
108. BICO MATOS Nuno Miguel Alves MOV 00:04:32
109. VAN DER HOORN Taco RNL 00:04:32
110. CHETOUT Loïc COF 00:04:32
111. DE BONDT Dries VWA 00:04:32
112. MULLEN Ryan CDT 00:04:32
113. SAGAN Juraj BOH 00:04:32
114. ANTONINI Simone WGG 00:04:32
115. ANDERSON Ryan DEN 00:04:32
116. PETERS Nans ALM 00:04:32
117. CARDIS Romain DEN 00:04:32
118. BIERMANS Jenthe KAT 00:04:32
119. DELAGE Mickael FDJ 00:04:32
120. LE GAC Olivier FDJ 00:04:32
121. TLEUBAYEV Ruslan AST 00:04:32
122. NEILANDS Krists ICA 00:04:32
123. RÄIM Mihkel ICA 00:04:32
124. TUREK Daniel ICA 00:04:32
125. SIEBERG Marcel LTS 00:04:32
126. KIRSCH Alex WVA 00:04:32
127. STASSEN Julien WVA 00:04:32
128. PORSEV Alexander GAZ 00:04:32
129. VAN POPPEL Boy TFS 00:04:32
130. KREDER Wesley WGG 00:04:32
131. BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto MOV 00:04:32
132. SCULLY Thomas CDT 00:04:32
133. ROOSEN Timo TLJ 00:04:32
134. CARRETERO Hector MOV 00:04:32
135. BAUGNIES Jérôme WGG 00:04:32
136. VERMELTFOORT Coen RNL 00:04:32
137. STAMSNIJDER Tom SUN 00:04:32
138. PEDRERO LOPEZ Antonio MOV 00:06:41
139. ZURLO Federico UAD 00:06:41
140. GROENDAHL JANSEN Amund TLJ 00:07:53
141. GERTS Floris BMC 00:08:44
142. GUARDINI Andrea UAD 00:08:44
143. VAN STAEYEN Michael COF 00:08:44
144. DECLERCQ Tim EQS 00:08:44
145. WAGNER Robert TLJ 00:08:44
146. CORDEEL Sander VWA 00:08:44
147. BOHLI Tom BMC 00:08:44
148. DELTOMBE Kevin SVB 00:08:44
149. MINALI Riccardo AST 00:08:44
150. PEDERSEN Mads TFS 00:08:44
151. VAN GOETHEM Brian RNL 00:08:44
152. TROIA Oliviero UAD 00:08:44
153. RICKAERT Jonas SVB 00:08:44
154. WAEYTENS Zico SUN 00:08:44
155. BRUTT Pavel GAZ 00:10:21
156. GENE Yohann DEN 00:10:21
157. DENZ Nico ALM 00:10:21
158. TRUSOV Nikolai GAZ 00:10:21
159. BASKA Erik BOH 00:10:21
160. ASSELMAN Jesper RNL 00:10:21
161. QUINTANA ROJAS Dayer Uberney MOV 00:10:21
162. BONIFAZIO Niccolo TBM 00:10:21






--- advertisement ---