Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Gree-Tour of Guangxi
Server time: 18 Apr 2024 13:26:27 CET
Homepage
|
Games
|
Kalender
|
Teams
|
Aanmelden
Vuelta a España
Race information
2022
|
2021
|
2020
|
2019
|
2018
|
2017
|
2016
|
2015
|
2014
|
2013
|
2012
|
2011
|
2010
|
2009
|
2008
|
2007
|
2006
|
2005
|
2004
|
2003
|
2002
|
2001
|
2000
|
1999
|
1998
|
1997
|
1996
|
1995
|
1994
|
1993
|
1992
|
1991
|
1990
|
1989
|
1988
|
1987
|
1986
|
1985
|
1984
|
1983
|
1982
|
1981
|
1980
|
1979
|
1978
|
1977
|
1976
|
1975
|
1974
|
1973
|
1972
|
1971
|
1970
|
1969
|
1968
|
1967
|
1966
|
1965
|
1964
|
1963
|
1962
|
1961
|
1960
|
1959
|
1958
|
1957
|
1956
|
1955
|
1950
|
1948
|
1947
|
1946
|
1945
|
1942
|
1941
|
1936
|
1935
About this Race
History
Palmares
Cities of the Race
Mountains of the Race
Country & Rider statistics
Race Winners
2022
EVENEPOEL Remco
2021
ROGLIC Primoz
2020
ROGLIC Primoz
2019
ROGLIC Primoz
2018
YATES Simon
2017
FROOME Christopher
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ARU Fabio
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
HORNER Christopher
2012
CONTADOR VELASCO Alberto
2011
COBO ACEBO Juan Jose
2010
NIBALI Vincenzo
2009
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2008
CONTADOR VELASCO Alberto
2007
MENCHOV Denis
2006
VINOKOUROV Alexandre
2005
MENCHOV Denis
2004
HERAS HERNANDEZ Roberto
2003
HERAS HERNANDEZ Roberto
2002
GONZALEZ JIMENEZ Aitor
2001
CASERO MORENO Angel Luis
2000
HERAS HERNANDEZ Roberto
1999
ULLRICH Jan
1998
OLANO MANZANO Abraham
1997
ZUELLE Alex
1996
ZUELLE Alex
1995
JALABERT Laurent
1994
ROMINGER Tony
1993
ROMINGER Tony
1992
ROMINGER Tony
1991
MAURI PRAT Melchior
1990
GIOVANNETTI Marco
1989
DELGADO Pedro
1988
KELLY Sean
1987
HERRERA Luis
1986
PINO COUNAGO Alvaro
1985
DELGADO Pedro
1984
CARITOUX Eric
1983
HINAULT Bernard
1982
LEJARRETA Marino
1981
BATTAGLIN Giovanni
1980
RUPEREZ Faustino
1979
ZOETEMELK Joop
1978
HINAULT Bernard
1977
MAERTENS Freddy
1976
PESARRODONA José
1975
TAMAMES Agustin
1974
FUENTE LAVENDERA Jose-Manuel
1973
MERCKX Eddy
1972
FUENTE LAVENDERA Jose-Manuel
1971
BRACKE Ferdinand
1970
OCANA Luis
1969
PINGEON Roger
1968
GIMONDI Felice
1967
JANSSEN Jan
1966
GABICA Francisco
1965
WOLFSHOHL Rolf
1964
POULIDOR Raymond
1963
ANQUETIL Jacques
1962
ALTIG Rudi
1961
SOLER ROMAGUERA Angelino
1960
DE MULDER Frans
1959
SUAREZ VAZQUEZ Antonio
1958
STABLINSKI Jean
1957
LORONO ARTEGA Jesus
1956
CONTERNO Angelo
1955
DOTTO Jean
1950
RODRIGUEZ Emilio
1948
RUIZ Bernardo
1947
VAN DIJCK Edward
1946
LANGARICA Dalmacio
1945
RODRIGUEZ Delio
1942
BERRENDERO Julian
1941
BERRENDERO Julian
1936
DELOOR Gustaaf
1935
DELOOR Gustaaf
Rider Statistics
Dalmacio Langarica
Basque Country
5 December 1919 Otxandiano (Bizkaia), Basque Country
Specialties
View full rider profile
Race Performance
1
Participations
1945
-
8
Stage Victories
1948
Stage 11
San Sebastian
-
Zaragoza
276.00 km
1948
Stage 6
Valencia
-
Alicante
163.00 km
1948
Stage 3
Granada
-
Valdepenas
232.00 km
1946
Stage 20
Oviedo
-
Gijon
53.00 km
1946
Stage 18
Reinosa
-
Santander
110.00 km
1946
Stage 16
Bilbao
-
San Sebastian
207.00 km
1946
Stage 12
Barcelona
-
Tortosa
215.00 km
1946
Stage 7
Baza
-
Granada
107.00 km
14
Days in Leader Jersey
1948
Stage 11
San Sebastian
276.00 km
1948
Stage 10
Zaragoza
144.00 km
1948
Stage 9
Lerida
203.00 km
1948
Stage 8
Barcelona
209.00 km
1948
Stage 7
Tortosa
201.00 km
1948
Stage 6
Valencia
163.00 km
1948
Stage 3
Granada
232.00 km
1946
Stage 23
Madrid
200.00 km
1946
Stage 22
Valladolid
134.00 km
1946
Stage 21
Leon
119.00 km
1946
Stage 20
Oviedo
53.00 km
1946
Stage 19
Gijon
204.00 km
1946
Stage 18
Reinosa
110.00 km
1946
Stage 3
Caceres
141.00 km
1945
Team
:
-
--- advertentie ---
Meer CyclingFever
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken